Всі новини » 2015 » Січень » 22 » Ще 9 народних депутатів підписали Декларації безхабарності, долучившись до Національного Руху «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів»
10:23
Ще 9 народних депутатів підписали Декларації безхабарності, долучившись до Національного Руху «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів»

Щоб не допустити в новому Парламенті України політичної корупції та хабарництва громадською організацією «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів» було розпочато проект: «Безхабарний депутат – шлях для подолання політичної корупції в Праламенті»

Мета проекту полягає в тому, що всім в народним депутатам було запропоновано підписати декларацію безхабарності, якою засвідчать, що вони під час своєї каденції у Верховній Раді не будуть давати та брати хабарі, таким чином унеможливлюючи політичну корупцію на низовому політичному рівні.

25 грудня минулого року активісти Руху «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів» надіслали всім народним депутатам України звернення з пропозицією підписати Декларацію безхабарності.

На пропозицію відповіли 37 депутатів, 18 з яких підписало Декларацію.

21 січня ми ще отримали нові 9 декларації від народних депутатів, а це:

 

Борис Тарасюк

Дмитро Добродомов

Сергій Лабазюк

Михайло Довбенко

Олександр Абдулін

Олена Сотник

Сергій Кудлаєнко

Сергій Мартиняк

Олег Лаврик 

Варто зазначити, що загальна кількість народних депутатів, які підписали Декларацію безхабарності становить на сьогодні 27 чоловік. Як бачимо, що у Верховній Раді маємо ряд народних депутатів, які не дають і не беруть хабарів.

Рух "Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів" закликає всіх народних депутатів бути чесними із своїми виборцями, не брати і не давати хабарів та це засвідчити, підписавши Декларацію безхабарності.

 

Голова Руху "Ні хабарництву"

Сергій Гула

 

Переглядів: 658 | Добавив: serggula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar