Всі новини » 2015 » Грудень » 3 » Рух у партнерстві з УГКЦ
18:56
Рух у партнерстві з УГКЦ

Синод єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства на своїй черговій сесії визнав корупцію гріхом, відповідальність за який є особистою. Тому владики УГКЦ вирішили ініціювати створення загальноцерковного руху протидії корупції і розробити програми душпастирства у сфері протидії корупції. Про це повідомили у департамент інформації УГКЦ.

Питання протидії корупції було головною темою цієї сесії синоду. Аналізуючи витоки цієї суспільної недуги, члени синоду заслухали доповідь про суспільні очікування від Церкви щодо подолання корупції в Україні, яку виголосив президент Інституту релігії та суспільства і проректор із питань призначення та місії Українського католицького університету Мирослав Маринович.

Ще одним спеціальним гостем Синоду був Голова українського антикорупційного Руху «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів» Сергій Гула. Голова Руху виступив з доповідь про практичні заходи щодо подолання хабарництва в Україні та окреслив практичні кроки співпраці УГКЦ та Руху «Ні хабарництву!».

Особливою подією Синоду стало те, що Глава УГКЦ Блаженнійший Святослав підписав Декларацію безхабарності, долучившись до Руху «Ні хабарництву!».

Варто зазначити, що синод висловив свою підтримку Руху «Ні хабарництву» та всім громадським організаціям та ініціативам, які борються зі суспільною хворобою корупції. А Блаженнійший Святослав передав своє благословення тим, хто підписав Декларації безхабарності та своїм прикладом змінює Україну.

 

Прес-центр Руху

 

Переглядів: 361 | Добавив: serggula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar