Всі новини » 2015 » Лютий » 10 » Рух "Ні хабарництву!" зверниться до Прокурора рівненської області щодо хабарництва головного лікаря
12:11
Рух "Ні хабарництву!" зверниться до Прокурора рівненської області щодо хабарництва головного лікаря

Рух "Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів" зверниться до Прокурора рівненської області щодо розслідування хабарництва головного лікаря Рівненської районної лакарні.

14 січня 2015 року до нашої організації звернулася жителька міста Клевань Рівненського району Рівненської області пані Олена з приводу хабарництва у Рівненської районній лікарні, а саме в діях головного лікаря – Гудими Ігоря Володимировича, який бере хабарі за влаштування на роботу до лікарні, (для чого, за словами заявника, навіть звільняє існуючих працівників), за можливість поїхати на курси підвищення кваліфікації або ж працювати лікарем у воєнкоматі. А також щодо завідувача поліклінікою Рівненської ЦРЛ Новосада Сергія та заслуженого лікаря даного закладу Наумець Людмили Іванівни. 

По результатам розгляду даної заяви ми повідомимо наших читачів невідкладно. 

А також, закликаємо всіх, хто стикнувся з хабарництвом повідомляти нам та долучитися до спільної боротьби з хабарництвом, долучившись до Руху "Ні хабарництву!" та підписавши Декларацію безхабарності!

 

Команда Руху

Переглядів: 977 | Добавив: serggula | Рейтинг: 4.0/2
Всього коментарів: 0
avatar