Всі новини » 2015 » Січень » 28 » Рух «Ні хабарництву» простежить хід слідства щодо хабарництва начальника управління тилу Нацгвардії
18:31
Рух «Ні хабарництву» простежить хід слідства щодо хабарництва начальника управління тилу Нацгвардії

19 січня 2015 року нам стало відомо, що Головна військова прокуратура України спільно з СБУ спіймала на хабарі у 230 тисяч гривень начальника управління тилу Національної гвардії України Святослава Манжуру та його спільників.

Одним із завдань нашої Громадської організації є здійснення громадського контролю за діяльністю правоохоронних органів, органів державної влади та місцевого самоврядування задля покращення їхньої діяльності та для того, щоб кожен хабарник був покараний.

Тому, направляємо відповідне звернення до головного військового прокурора  України Матіоса Анатолія Васильовича. В даному зверненні ми просимо надати інформацію про перебіг слідства: хто його веде, які є вже результати і коли справа буде передана до суду.

Відповідь на дане звернення буде опублікована по факту її отримання. А всіх гідних Українців закликаємо не давати та не брати хабарів, підписавши Декларацію безхабарності!

 

Команда Руху

 

 

Переглядів: 770 | Добавив: serggula | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 1
avatar
1
Хабарник має бути посаджений за грати!
avatar