Всі новини » 2014 » Грудень » 10 » Революція Гідності не закінчилася – вона триває! Нас більше 1000!
15:03
Революція Гідності не закінчилася – вона триває! Нас більше 1000!

В України є майбутнє!

В нас є щедрі і добрі люди, достойна молодь, активне громадянське суспільство і так, – в нас є люди, які готові відмовитися від хабарництва! Від того, щоб давати і брати хабарі як у своєму особистому, так і в професійному житті!

Понад 1700 людей з різних куточків України із найрізноманітнішими професіями підписали Декларацію безхабарності, долучившись до Національного Руху «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів».

Очевидно, що це непросто. Особливо, коли живеш в середовищі, де майже все просякнуте хабарництвом: ДАІ, суди, прокуратура, медицина, освіта, сфера адміністративних послуг…

Для більшості – це серйозний виклик, життєве протистояння з системою, із самим собою… І, часто, кажемо, що так легше. Але хабарництво і корупція мають свої гіркі плоди! Через хабарі ДАїшникам - люди гинуть на дорогах, чиновники знущається над громадянами, не видаючи необхідні дозволи, лікарі  калічать пацієнтів через свою непрофесійність або корумпованість, викладачі ставить «відмінно» тому, хто не засвоїв предмет, суддя "садить" невинну людину... Саме тому, що це для багатьох «легше» - наша країна продовжує борсатись, не досягаючи рівня цивілізованих та заможних країн.

І ось, в цьому середовищі – з’являються понад 1200 небайдужих та свідомих українців! Більше тисячі наших громадян сьогодні кажуть: «Ми хочемо і будемо змінювати нашу країну – нам тут жити і нашим дітям, і нам небайдуже! Ми не будемо давати та брати хабарів». Ось це герої! Це люди, які кинули виклик системі, виклик злу, виклик неправді!

Провівши презентації Руху в десяти регіонах нашої країни ми чули і бачили відкриті серця, що прагнуть змін, що прагнуть будувати справедливе суспільство! Суспільство, де активно протидіють корупції органи влади та звичайні громадяни, які не беруть і не дають хабарі.

 

Ми були свідками як Декларації безхабарності підписують і такі люди як: Левко Лук’яненко, Віктор Павлік, Богдан Гаврилишин, Андрій Садовий, Мустафа Наєм, Павло Шеремета та інші відомі люди нашої країни.

Безперечно, що саме спільними діями ми переможемо корупцію та хабарництво в Україні! Дорогі друзі, долучайтесь до Руху «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів», підписавши Декларацію безхабарності – і так, ми обов’язково зробимо нашу Україну кращою!

Рухаємося далі! В нас є ціль – мільйон українців за 5-7 років, що не будуть давати і брати хабарів. І всі ми разом ми обов’язково змінимо країну, побудувавши доброчесне та гідне суспільство!

Команда Руху!

Переглядів: 1450 | Добавив: serggula | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar