Всі новини » 2015 » Березень » 15 » Ректори України долучаються до національного Руху «Ні хабарництву!», підписуючи Декларації безхабарності
20:19
Ректори України долучаються до національного Руху «Ні хабарництву!», підписуючи Декларації безхабарності

Роль вищої освіти для встановлення України як високо-розвинутої країни важко переоцінити. Саме в університетах «куються» найкращі спеціалісти, які «завтра», вийшовши в реальне поле праці, створюють новітні технології, що здатні в одну мить підняти країну на найвищі щаблі розвину тості та цивілізованості.

Очевидно, що «дух» вишу формує його керівник! В Святому письмі сказано, «якщо око твоє здорове, то і тіло буде все здоровим». Якщо ректор людина високої гідності людина, професійна, чесна, не підкупна, яка не бере і не дає хабарі, то і весь виш успадкує такі чесноти. Але якщо ректор є хабарником – то і весь ВУЗ від цього буде страждати!

Надзвичайно приємно, що в Україні є багато гідних ректорів, які своєї працею та публічної позицією заслужили глибоку повагу.

З приємністю і ми, команда Руху «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів», можемо відзначити таких ректорів, які підписавши Декларацію безхабарності, засвідчили свою доброчесну позицію, що вони не дають і не беруть хабарі, а це такі ректори:

 

Почесний Ректор Києво-Могилянської академії В’ячеслав Брюховецький.

Ректор Хмельницького університету управління та права – Олег Омельчук.

 

Ректор Національної Академії Державної прикордонної служби – Олег Шинкару.

Ректор Українського Католицького Університету – Богдан Прах.

А також керівник Полтавського юридичного інституту  Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого – Гуторова Наталія.

 

Це достойний вчинок - гідних людей України. Ми переконані, що саме за такими людьми є хороше майбутнє для нашої держави.

Рух «Ні хабарництву!» також закликає всіх інших ректорів, і не тільки їх, але студентів та інших громадян України долучатися до доброчесного Руху нашої держави, засвідчивши свою чесну позицію у Декларації безхабарності.

 

Прес-центр Руху

Переглядів: 821 | Добавив: serggula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar