Всі новини » 2014 » Грудень » 24 » Ректор Українського католицького університету Богдан Прах підписав Декларацію доброчесності, долучившись до Національного Руху «Ні хабарницт
10:16
Ректор Українського католицького університету Богдан Прах підписав Декларацію доброчесності, долучившись до Національного Руху «Ні хабарницт

Країна не має майбутнього, якщо в ній немає моральних та чесних людей. Громадяни, які здатні протидіяти злу, неправді, корупції. Лідери, що своїм прикладом покажуть основи доброчесного життя. Україна довела, що вона має таких лідерів.

Український Католицький університет є флагманом не тільки професійної, але духовної та моральної освіти. Це унікальне поєднання дозволяє майбутнім професіоналам будувати свою кар’єру на основі Біблійних принципів, збагатшуючи не тільки себе, але і суспільство загалом.

Богдан Прах – ректор УКУ, який своїм життям та особистим прикладом довів, що можна в Україні розвивати доброчесні проекти та впливати позитивно на всю країну. «Я переконаний, що українська громада здатна повернутися до нормального життя без хабарництва, а для цього нам допоможе сильне громадянське суспільство», зазначив отець Богдан.

І критично важливим є і особистий приклад кожного, що ми не даємо і не беремо хабарі. І підписана Декларація безхабарності є особистим свідченням свідомого та відповідального рішення перед майбутніми поколіннями.

Рух «Ні хабарництву! Я не даю та не беру хабарів» закликає всіх свідомих та небайдужих українців відмовитися давати, чи приймати хабарі, підписати Декларацію безхабарності та долучитися до сотень українців, які вже підписали подібну Декларацію.

 

Прес-служба Руху

Переглядів: 890 | Добавив: serggula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar