Всі новини » 2015 » Січень » 8 » Раднику президента Порошенка запропонували хабаря
12:43
Раднику президента Порошенка запропонували хабаря

Раднику президента Порошенка, відомому волонтеру Юрію Бірюкову запропонували хабаря. Про це він сам повідомив у Фейсбук, передає Корупція.info:

"Знову запропонували хабар … У мене напевно є серед читачів юристи. Прошу поради! Якщо я дам цьому горе-комерсанту не по морді, а дам номер картки, на яку збираю гроші для допомоги 79-мій (наприклад) – це хабар? Ну і на "хабар" куплю партію термобілизни. Особливо якщо врахувати той факт, що я ніяк не можу вплинути на будь-які рішення (те, що я не хочу впливати – в це ніхто не вірить).

А то: грошей сунуть, грошей треба, а ось принципи і все таке … Печалька. А якщо серйозно … Щиро бажаю вам всім здохнути, мерзоті, що пропонує мені гроші за "вирішення питання". Здохнути, повільно і в муках", – написав Бірюков.

Гідна відповідь свідомого українця, який вирішив жити і трудитися чесно, не даючи і не приймаючи хабарів! Національний Рух «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів», закликає кожного українця жити чесно, не давати і не брати хабарів, підписавши Декларацію доброчесності, долучившись до національного Руху.

 

Команда Руху

 

Переглядів: 1278 | Добавив: serggula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar