Всі новини » 2015 » Травень » 11 » Про хабарництво на блокпостах
12:18
Про хабарництво на блокпостах

Як недивно і як неприкро, але хабарництво на блокпостах між Україною та так званими ДНР та ЛНР процвітає. Як може бути так, що одні голови кладуть за країну, а інші солдати та командири заробляють сотні тисяч гривен на тому, що пропускають фури із продуктами і навіть алкоголем у терористичні республіки?

Черговий жахливий випадок трапився із 10 на 11 травня, коли очільник Луганської області Геннадій Москаль спіймав дві фури з пивом, які везли терористам. І що дуже сумно, що ці автомобілі вже пересікли ряд наших блокпостів без проблем, очевидно, що за великі хабарі. Ось, що написав Москаль у своєму аканті у Фейсбуці:

«Спіймав сьогодні біля Комишувахи (10 км від лінії фронту) дві фури з пивом, які хотіли пройти в так звану ЛНР. Водії заховали машини в лісосмузі й чекали сигналу, коли можна безпечно проїхати на окуповану територію. По дорозі сюди перетнули купу наших блокпостів — і ніхто їх не затримав. Кому війна, а кому комерція. Виходить так, що сєпари нам постійні обстріли, якими розбомбили майже півобласті, а ми їм пиво! Забрав від водіїв документи, а машини направив у Лисичанськ міліції».

В це важко повірити, але факт, що наші службовці наживаються на крові побратимів! Очевидно, що напившись алкоголю ті ж терористи почнуть хаотично обстрілювати всіх - і своїх, і чужих. Але перо це мало хто думає, коли бере кроваві хабарі.

Хтось зобов’язаний це зупинити! Інакше ми ніколи не виграємо цю війну. Ми маємо сказати цим негідникам, що кроваві хабарі - це гіркі сльози матерів та смерті їхніх побратимів.

Також в цьому і є відповідальність на кожному із нас. Ми маємо формувати в нашій країні атмосферу доброчесності, викорінюючи хабарництво на власному рівні. Нам критично важливо не давати і не брати хабарі при будь-яких ситуаціях. Ми маємо розвивати український антикорупційний Рух заради, дійсно, нової України!

 

Голова Руху «Ні хабарництву!

Я не даю і не беру хабарів»

Сергій Гула

 

Переглядів: 672 | Добавив: serggula | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar