Всі новини » 2015 » Лютий » 8 » Президент Асоціації українських банків Олександр Сугоняко підписав Декларацію безхабарності, долучившись до Національного Руху «Ні хабарницт
18:34
Президент Асоціації українських банків Олександр Сугоняко підписав Декларацію безхабарності, долучившись до Національного Руху «Ні хабарницт

Що мотивує людей жити чесно часто сплачуючи високу ціну жертви і таки не сходити із обраного доброчесного шляху? Безперечно – це виховання, відповідальність за себе і країну, віра та прагнення бачити свою країну кращою!

Саме такі риси присутні у Олександра Сугоняки, який є багаторічним головою Асоціації Українських банків та визнаним економічним експертом нашої країни.

«Майдан – це була ідеальна, чесна країна, яка живе у кожному українці – і цей досвід необхідно поширювати заради нової України», зазначив у спілкуванні пан Олександр.

Саме будучи свідомим українцем та справжнім патріотом Олександр Сугоняко підписав Декларацію безхабарності, долучившись до Національного Руху «Ні хабарництву!Я не даю і не беру хабарів».

І ми закликаємо всіх людей доброї волі, справжніх українців відмовитися від давання і отримання хабарів, підписати Декларацію безхабарності та разом почати будувати нову України, базуючись на власному рішенні та активних діях.

 

Команда Руху «Ні хабарництву!»

 

Переглядів: 607 | Добавив: serggula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar