Всі новини » 2015 » Вересень » 9 » Прес-анонс студентського Флешмобу - 10 вересня, 9.00
14:25
Прес-анонс студентського Флешмобу - 10 вересня, 9.00

 «МІЙ УНІВЕРСИТЕТ – ТЕРИТОРІЯ БЕЗ ХАБАРІВ!»

 

У четвер, 10 вересня 2015 р., о 9:00 на Майдані Незалежності (м. Київ, неподалік Стели Незалежності) відбудеться Студентський флешмоб: «Мій  Університет – територія без хабарів!».

За дослідженнями громадської організації «Ні хабарництву!», яке проводилося в минулорічному навчальному році, практика хабарництва є звичайним явищем для понад 65% ВУЗів нашої країни. 

Сьогодні можна ствердно говорити про серйозну проблему хабарництва в університетах країни. На жаль,  багато студентів звикли платити за свої оцінки, курсові та дипломні.

Один із ефективних рецептів подолання цієї проблеми – є активне та свідоме студентство, яке на власному прикладі буде протидіяти цьому явищу. Рух «Ні хабарництву!» починає проект «Мій університет – територія без хабарів», який допоможе студентам створювати антикорупційні групи в своїх ВНЗ та ефективно протидіяти різноманітним корупційним схемам.

Учасники заходу будуть студенти з різних ВНЗ, які оголосять, що вони не будуть давати хабарів за своє навчання, а також будуть активно протидіяти проявам корупції у власних університетах. Для цього будуть використовуватися антикорупційні інструменти Руху «Ні хабарництву!», а саме: антикорупційна інфографіка, Декларація безхабарності та Безхабарна гривна, що будуть розповсюдженні під час флешмобу.

Під час заходу буде презентований Меморандум про оголошення території без хабарництва ВУЗу.

Також, під час заходу відбудеться масове підписання студентами Декларацій безхабарності та театралізоване дійство, поставлене професійними акторами!  

Учасниками заходу будуть студенти з різних ВУЗів, активісти громадських організацій та викладачі.

Організатор: ГО «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів», член антикорупційної групи РПР

Акредитація:

Надія Ширий

info@nihabarnyctvu.org

(097)5839778

Переглядів: 434 | Добавив: serggula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar