Всі новини » 2015 » Лютий » 14 » Представник Президента України у Верховній Раді підписав Декларацію безхабарності, долучившись до Руху "Ні хабарництву!"
15:40
Представник Президента України у Верховній Раді підписав Декларацію безхабарності, долучившись до Руху "Ні хабарництву!"

Українське суспільство прагне до самоочищення, особливо після Революції гідності. Українці вже не хочуть жити за старими правилами, вони хочуть будувати та бачити процвітаючу Україну з новими правилами.

Одним із важливих нових правил гідності, яке все більше набирає популярності для українців є правило доброчесності, а саме: не давати і не брати хабарів. Вже сотні українців підписали Декларацію безхабарності, засвідчуючи свою чесну поведінку перед собою та перед Україною.

З вересня 2014 року реалізовується громадський проект «Безхабарний депутат». Суть якого мотивувати кожного депутата Верховної Ради України підписати Декларацію безхабарності та сприяти очищенню Парламенту від політичної корупції.

Особливо приємно, що одним із перших народних депутатів, хто долучився до вищевказаного проекту та підписав Декларацію безхабарності став представник Президента України у Верховній Раді України – Степан Кубів. Не тільки на словах, але в конкретних ділах кожен із нас повинен показувати  свої результати діяльності. Підписуючи Декларацію безхабарності  народні депутати не тільки очищують Парламент від політичної корупції, але і сприяють доброчесності на рівні всієї держави. 

Рух «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів» закликає всіх народних депутатів, а також небайдужих українців не давати і не брати хабарів та підписати Декларацію безхабарності, долучившись до національного Руху Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів».

 

Команда Руху «Ні хабарництву»

Переглядів: 608 | Добавив: serggula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar