Всі новини » 2014 » Жовтень » 27 » Попередній звіт проекту «Безхабарний депутат» - Руху "Ні хабарництву!"
13:56
Попередній звіт проекту «Безхабарний депутат» - Руху "Ні хабарництву!"

25 вересня 2014 р. в інформаційному агентстві «Інтерфакс» відбулась прес-конференція, на якій експерти та громадські активісти представили новий громадський проект «Безхабарний депутат» національного Руху «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів».

Мета проекту полягає в тому, що всім кандидати в депутати та Лідерам політичних партій було запропоновано підписати декларацію безхабарності, якою засвідчать, що вони під час своєї каденції у Верховній Раді не будуть давати та брати хабарі, таким чином унеможливлюючи політичну корупцію на низовому політичному рівні.

Рух «Ні хабарництву!» надіслав всім політичним партій, які задекларували своє бажання йти в Парламент офіційного листа щодо пропозиції підписати Декларацію безхабарності.

 

На пропозицію Руху відгукнулися такі політичні сили:

Громадська позиція Анатолія Гриценка

Радикальна Партія Олега Ляшка

Об’єднання «Самопоміч»

Партія «Сила людей»

Партія «Зелені»

 

Всі ці політичні сили надали позитивну відповідь щодо участі в проекті «Безхабарний депутат».

Але, також, ми отримали єдину негативну відповідь від партії ВО «Батьківщина» щодо долученості до проекту Безхабарний депутат.

Від всіх інших політичних сил Рух «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів» не отримував відповідей щодо доручення до проекту та підписання їхніми кандидатами в депутати Декларації безхабарності.

Команда Руху усвідомлює, що рішення безхабарності для багатьох депутатів є непростим та справжнім викликом! Але ми, все ж таки, будемо закликати вже новообраних депутатів Верховної Ради, таки, долучитися до Руху «Ні хабарництву!» та підписати Декларацію безхабарності.

 

Про подальший перебіг проекту Руху «Ні хабарництву!» буде інформувати на своєму офіційному сайті – www.nihabarnyctvu.org.ua

 

Координатор Руху

Сергій Гула

 

 

 

Переглядів: 1358 | Добавив: serggula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 1
avatar
1
А ще було б добре їм всім подарувати РАМКИ і закомітити завісити у себе в кабінеті за робочим столом!!! І відіслати фото - ДЛЯ ЗВІТНОСТІ.
avatar