Всі новини » 2015 » Грудень » 26 » Полтавські держслужбовці готові не брати та не давати хабарі
11:18
Полтавські держслужбовці готові не брати та не давати хабарі

Державна служба України ой як непроста. Непроста вона найперше в тому, що працівники, які виконують функції держави, дуже часто, не отримують гідної оплати своєї праці. З цього дуже часто виникають проблеми із хабарництвом…

Але чи всі держслужбовці хабарники? Очевидно, що ні! Є дуже багато гідних, чесних та непідкупних службовців, які не зважаючи на мізерні зарплати, продовжують виконувати свою роботу без корупції.

З такими державними службовцями була можливість поспілкуватися голові Руху «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів» Сергію Гулі під час проведення професійного антикорупційного семінару «Новели антикорупційного законодавства – на шляху до доброчесності державної служби», що відбувся 17 грудня у місті Полтава. Захід відбувся у рамках проекту Supporting Ukrainian Civic Advocacy of Key Anti-Corruption Reforms”, що реалізується за допомогою підтримки Уряду Федеральної Республіки Німеччина.

«Від вас і саме від вас, шановні державні службовці Полтавщини залежить, чи в Україні буде менше корупції, чи будуть менше давати і брати хабарі ваші колеги! Сьогоднішнє антикорупційне законодавство містить багато новел, які надають вам можливість ефективно викривати корупціонерів та налагоджувати відповідну співпрацю з новими антикорупційними органами! Саме ваша активна та небайдужа позиція здатна перевести стандарти здійснення державної служби на якісно нові стандарти! Стандарти професійності, доброчесності та непідкупності!», зазначив Сергій Гула.

На завершення семінару більшість присутніх  державних службовців погодилися підписати Декларацію безхабарності та власним прикладом протидіяти корупції, не даючи та не беручи хабарів.

 

Прес-служба Руху

Переглядів: 307 | Добавив: serggula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar