Всі новини » 2014 » Грудень » 2 » Полтава каже: «Так! Руху Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів»
22:35
Полтава каже: «Так! Руху Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів»

Мальовничий край Котляревського, славна Полтава займала особливе місце в історії України. Демократичність, працьовитість та освіченість громади завжди були особливими ознаками цього пісенного краю.

Особливо вражає в Полтаві юридичний інститут Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого. Одна з найсучасніших та найрозвинутіших баз не тільки України, але і східної Європи, що має чудову бібліотеку, комфортабельний гуртожиток, затишний басейн, а найголовніше - світлі та розумні студенти. І це під проводом висококваліфікованої професури та академіка юридичної Академії наук України пані Наталії Гуторової.

Наталія Олександрівна одним із перших керівників вищого навчального закладу України, яка заявила про свою доброчесну позицію, підписавши Декларацію безхабарності. І непросто вона, але і багато студентів юридичного університету.

Так змінюється країна! Вона змінюється, коли бачиш десятки молодих життів, які приймають рішення жити доброчесно, будувати свою майбутню кар’єру не даючи і не приймаючи хабарів. Це сміливо, це буде непросто – але це так необхідно для нас, необхідно для нової України!

Нема сумніву, що ми, таки, збудуємо нову кращу Україну, де буде приємно жити нам та нашим дітям! Рух «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів» закликає всіх українців доброї волі підписати Декларації безхабарності та разом змінювати нашу країну. Разом ми зможемо!

 

Команда Руху

Переглядів: 652 | Добавив: serggula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar