Всі новини » 2015 » Січень » 18 » Верховною Радою «бігають» мішки з грошима
18:52
Верховною Радою «бігають» мішки з грошима

Тринадцята Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення змін до статті 41 Закону України «Про акціонерні товариства». «Даний нормативний акт змінює порядок управління акціонерними товариствами в Україні. Ідеться про те, щоб держава повернула собі контроль над ключовими корпораціями, які десятиліттями перебувають під впливом мільярдерів, не сплачують в бюджет жодної гривні, створюють шкідливі монополії та руйнують економіку», зазначає народний депутат Костянтин Уосв. Після голосування за Закону народний депутат у своєму повідомлені на сторінці Facebook зазначив, що лобісти старалися підкупити народних депутатів, пропонуючи їм великі кошти, щоб останні не голосували за вищевказаний закон.

«Цього разу лоббісти від олігархів знов бігали між депутатами з мішками грошей. В прямому сенсі з мішками. Але часи змінились. І політика змінилась. Трохи, ледь помітно, але ці зміни проступають на поверхню саме в такі важливі моменти, як сьогодні».

 

Хабарництво у Верховній Раді, на жаль, не є новим явищем. Про це можна дізнатися, з відеоматеріалу від Euronews 25 вересня.

Ось чому Національний Рух «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів» розпочав проект «Безхабарний депутат». Народні обранці мають працювати чесно, не беручи хабарі за своє голосування.

На сьогодні понад 20 депутатів підписали Декларації безхабарності. Будемо сподіватися, що ця цифра в найближчому майбутньому значно збільшиться.

Рух «Ні хабарництву» також закликає звичайних громадян долучатися до Руху, підписавши Декларацію безхабарності. Бо тільки разом – ми, дійсно, маємо здатність, дійсно, побудувати Нову Україну!

Читайте також «Про хабарництво у Верховній Раді»

 

Команда Руху

Переглядів: 1193 | Добавив: serggula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 1
avatar
1
Група підозрюваних на чолі з прокурором Обухівського району Київської області пропонували закрити кримінальне провадження в обмін на підписання дарчої на землю. Про це повідомляє"Українська правда".За словами міністра внутрішніх справАрсена Авакова, трьох з семи підозрюваних затримали під час нотаріального оформлення угоди "добровільного" дарування земельної ділянки.Окрім прокурора Обухівського району, до складу злочинної групи входили начальник відділу прокуратури цього ж району, слідчий місцевого райвідділу міліції, двоє адвокатів та ще двоє громадян."Прокурора-здирника та інших "правоохоронців", думаю, затримаємо найближчим часом. Далі – слідство і суд. Безумовно і за всією суворістю!", – пообіцяв Аваков.
avatar