Всі новини » 2014 » Грудень » 3 » Павло Шеремет підписав Декларацію безхабарності, долучившись до Руху «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів»
17:12
Павло Шеремет підписав Декларацію безхабарності, долучившись до Руху «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів»

Міністр революціонер, міністр антикорупціонер, міністр, що чи не найближче був до людей, під час своєї роботи в Кабміні.

Реформи давалися нелегко. Але точно, що було: усвідомлення своєї місії, першочергові завдання, чіткий план діяльності та чесність з собою і українською громадою.

Таких міністрів, як Павло Шеремет, легко поважати та любити. Без таких міністрів уряд Арсенія Яценюка втрачає! Але громадський сектор набуває, оскільки пан Павло продовжує збудовувати нас, використовуючи свої професійні якості.

І не просто професійні, але й моральні! Підписати Декларацію безхабарності та заявити всім: «я є людина, що не терплю хабарництво, я є тим, хто не дає і не бере хабарів. І так має бути по всій Україні». Така позиція справді заслуговує на глибоку повагу!

Чи діждеться Україна, коли подібні слова будуть говорити всі урядовці та депутати? І не тільки вони, але і переважна більшість громадян нашої України? Ми віримо, що саме так воно і буде, тому закликаємо всіх небайдужих українців долучитися до національного Руху «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів», підписавши Декларацію безхабарності! Разом ми обов’язково збудуємо нову доброчесну Україну!

 

Команда Руху  

Переглядів: 796 | Добавив: serggula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar