Всі новини » 2014 » Грудень » 6 » Павло Шеремета: хабарництво для України виклик! Але якщо наші сусіди з ним справилися – то і ми це повинні зробити!
14:46
Павло Шеремета: хабарництво для України виклик! Але якщо наші сусіди з ним справилися – то і ми це повинні зробити!

Павла Шеремету можна по праву назвати народним міністром. Попри всі його заслуги та досягнення, Павло Михайлович є дуже відкритою людиною, сповненою прогресивних ідей та бажанням їх втілювати. Четвертий Міністр економічного розвитку і торгівлі України поділився своїм баченням вирішення проблем хабарництва у бізнесі в інтерв’ю Руху «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів», а також долучився до Руху, підписавши декларацію доброчесності. 

Пане Павло, чи є перспективи в українського суспільствана шляху подолання хабарництва?

- Однозначно так, проте це не буде просто. Для України – це виклик. Але якщо інші країни-сусіди, що мають ментальність дуже схожу до нашої, змогли це зробити, тоді я не бачу проблем, чому Україна не зможе. Але попередудуже важка боротьба і робота.

Яким є Ваше бачення боротьби з хабарництвом в економіці та сфері бізнесу?

- В першу чергу – дерегуляція. Це означаєприбрати державу з тих галузей економіки, де її функції не є потрібними. При чому, що держава намагатиметьсяпроникнути у ці сфериз абсолютно очевидних міркувань, інтересів і побажань. Між іншим, ми маємо багато напрацювань з цієї проблематики, оскільки намагалися втілити питання дерегуляції економіки в життя. На жаль, не вдалося. Сподіваюся, що з новим парламентом і урядом зможемо. Ця ініціатива є розписаною на сайті Easybusiness. Наша команда провела детальні дослідження в 6 ключових галузях Україні та з’ясувала,що заважає українському бізнесу. Ми проаналізували, де є вузькі місця та які закони і постанови потрібно прийняти, щоб усунути цю зарегульованість і прибрати державу звідти, де вона не потрібна.  

 

Ваші побажання новому суспільству, породженому майданом.

- Найголовніше – не розчаровуватися. Ми є на шляху складної боротьби з великими геополітичними наслідками. За нами спостерігає весь світ. Ця війна є надзвичайно складною, оскільки маємо як зовнішнього, так і внутрішнього супротивника. Ми повинні перемогти цю війну і не маємо права здатися. 

Кореспондент Руху "Ні хабарництву!" Олена Гула

Категорія: VIP про Рух | Переглядів: 1063 | Добавив: serggula | Рейтинг: 4.0/2
Всього коментарів: 0
avatar