Всі новини » 2014 » Жовтень » 19 » ПАРТІЯ "БАТЬКІВЩИНА" ВІДМОВИЛАСЯ ПІДПИСУВАТИ ДЕКЛАРАЦІЇ БЕЗХАБАРНОСТІ
09:17
ПАРТІЯ "БАТЬКІВЩИНА" ВІДМОВИЛАСЯ ПІДПИСУВАТИ ДЕКЛАРАЦІЇ БЕЗХАБАРНОСТІ

В Україні триває проект "Безхабарний депутат", ціль якого запропонувати кожному кандидату в народні депутати Верховної Ради України та лідерам партій підписати Декларацію безхабарності, якою б вони засвідчили, що перебуваючи в Парламентів, вони не будуть давати і брати хабарів!

Так, цей проект підтримали такі політичні Сили як: Громадська Позиція, Демократичний Альянс, Об`єднання Самопоміч, Сила людей, Радикальна партія України та інші політичні партії, які йдуть в Парламант з доброчесними мотивами.

Але в нас є унікуми, тобто ті політичні партії, які відмовилися долучитися до Проекту "Безхабарний депутат", а також підписувати Декларації Безхабарності, а саме - це Партія Юлії Тимошенко - ВО "Батьківщина".

У своїй відповіді на запит ГО "Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів" пан Жданов, заступник керівника центрального виборчого штабу "ВО Батьківщина" заявив, що не бачить доцільності підписувати Декларації безхабарності.

Рух "Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів" висловлює глибокий жаль, що в Україні є така політична сила, яка не хоче підписувати Декларацій безхабарності і гарантувати суспільству, що депутати ВРУ ВО "Батьківщини" не будуть давати і брати хабарі у Парламенті та закликає всіх людей доброї волі не підтримувати Політичні партії, представники яких відмовляються підписувати Декларації безхабарності

 

Команда Руху

Переглядів: 1126 | Добавив: serggula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar