Всі новини » 2015 » Липень » 12 » Опубліковано відео, як суддя в Одеській області бере хабар (відео)
20:48
Опубліковано відео, як суддя в Одеській області бере хабар (відео)

Голова Люстраційної комісії Одеської області Костянтин Цховребашвілі опублікував відео, як суддя Котовського міськрайсуду С. Фабіржевський бере хабар. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

"У нас був відеоматеріал, як суддя Фабіржевський С., бере хабар за вирішення питання! Після відвідин нами суду, (входи і виходи якого контролювали наші представники), Фабіржевськийпросто випарувався, судячи з усього через вікно! Ми обов'язково затребуємо відеоспостереження периметра! Так, для себе), але знайшли ми його в лікарні, де він переглянув це відео!" - написав Цховребашвілі.

За його словами, у присутності перших осіб, на камеру, суддя визнав, що це він, але що там відбувається, не може згадати.

"Після ми поїхали до голови суду Драгомерецької К., яка за 10 хв до нашого приходу зникла без сліду. Глава адміністрації суду відмовилася встановити зв'язок з Драгомерецькою категорично! Опитавши ще шістьох працівників суду перед камерами журналістів, відмовилися зв'язатися зі своєю начальницею! Більше Драгомерецьку в цей день ніхто не бачив!" - зазначає люстратор.

Рух «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів» закликає всіх свідомих українців відмовитися від хабарництва та долучитися до Руху, підписавши Декларацію безхабарності для розбудови нової та процвітаючої України!

Переглядів: 968 | Добавив: serggula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar