Всі новини » 2015 » Травень » 26 » Офіційна заява ГО «Ні хабарництву» щодо Інтернет голосування за кандидатів в Раду громадського контролю НАБу
14:23
Офіційна заява ГО «Ні хабарництву» щодо Інтернет голосування за кандидатів в Раду громадського контролю НАБу

Зважаючи на те, що процес голосування за кандидатів у Раду громадського контролю Національного антикорупційного бюро України організований з недотриманням елементарного забезпечення об’єктивного голосування за кандидатів, головою ГО «Ні хабарництву!» Сергієм Гулою прийнято рішення зняти свою кандидатуру із даного етапу голосування та не входження у вищезазначену Раду за результатами голосування 26 травня 2015 року.

 

Окремо хочемо зазначити, що Директор Бюро - пан Артем Ситник має забезпечити таке голосування, яке б унеможливлювало голосування однією особою сотні разів за одного і того ж кандидата.  

 

Процес голосування має бути індивідуальний, захищений, авторизований та прозорий, щоб в реальному часі відстежувати хто скільки голосів отримує в конкретний відрізок часу.

Ми будемо домагатися разом із іншими кандидатами у Раду громадського контролю Національного антикорупційного бюро України, переголосування та забезпечення професійного та чесного підходу до обрання членів Ради громадського контролю НАБу.

 

Прес-служба ГО «Ні хабарництву»

Переглядів: 772 | Добавив: serggula | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar