Всі новини » 2015 » Травень » 3 » Один із керівників МСЕК за хабарництво проведе у в’язниці 5 років
15:58
Один із керівників МСЕК за хабарництво проведе у в’язниці 5 років

Небо у клітинку протягом найближчих п’яти років розглядатиме голова Луцької МСЕК, яка вимагала хабарі з підтвердження групи інвалідності. Позбудеться спритна лікарка і майна, яке підлягає конфіскації.

Про це IA ZIK повідомили у прес-службі прокуратури області.

Голова Луцької міської медико-соціальної експертної комісії разом із двома членами цієї комісії вимагала й одержувала неправомірну вигоду від лучан за підтвердження групи інвалідності.

Затримали цих медиків у квітні 2014 року «на гарячому» під час одержання хабара від лучанина, з якого вони вимагали 3 тисячі гривень за підтвердження 3-ї групи інвалідності.

Під час досудового розслідування вдалося встановити аж 25 епізодів злочинної діяльності лікарів.

Вироком Луцького міськрайонного суду усіх трьох медиків визнано винними у вчиненні корупційного правопорушення. Голові Луцької міської медико-соціальної експертної комісії призначено покарання у виді 5 років позбавлення волі з конфіскацією майна та позбавленням права 3 роки обіймати посади в закладах охорони здоров’я, а обом лікарям – у виді 4 років позбавлення волі зі встановленням 2-річного іспитового строку та з позбавленням права 3 роки обіймати посади в закладах охорони здоров’я.

Лікарі – члени МСЕК погодилися з вироком суду, голова ж комісії оскаржила його в апеляційному порядку.

Апеляційний суд Волинської області залишив вирок Луцького міськрайонного суду щодо неї в силі.

Зауважимо, що двох лікарів з посад уже звільнено. Голову ж міської медико-соціальної експертної комісії за клопотанням прокуратури поки лиш відсторонено від займаної посади.

Рух «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів» закликає всіх свідомих українців відмовитися від хабарництва та долучитися до Руху, підписавши Декларацію безхабарності для розбудови нової та процвітаючої України!

 

За матеріалами ZIK

Переглядів: 692 | Добавив: serggula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar