Всі новини » 2014 » Жовтень » 21 » Одесити вчаться писати депутатські запити та кажуть: «Ні Хабарництву!»
17:41
Одесити вчаться писати депутатські запити та кажуть: «Ні Хабарництву!»

В Одеському Університеті ім. Мечнікова у 21 жовтня 2014 року відбувся тренінг на якому розглядали питання правильного складання депутатського запиту щодо оскарження корумпованих процедур  державних закупівель. 

Варто зазначити, що на сьогодні депутатський запит є чи не основним ефективним інструментом для громадськості у співробітництві з народними депутатами, щоб оскаржити незаконні процедури використанням державних коштів.

Саме завдяки із співпрацею з такими народними депутатами як Леся Оробець та Віктор Чумак експертам Центру протидії корупції вдалося зупинити розкрадання державного бюджету на сотні мільйонів гривен. Серед таких експертів є Сергій Гула.

Пан Сергій, адвокат, а також Голова Руху "Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів" виклав законодавчі та практичні основи складання депутатського запиту та спіпраці з народними депутатами. 

Варто зазначити, що під час тренінгу відбулася презентація національного Руху "Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів".

Захід був організований завдяки фінансовій допомозі Уряду Сполучених Штатів Америки, що були виділені у гранти для учасників програм обмінів.  

Cергій Гула

 

Переглядів: 711 | Добавив: serggula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar