Всі новини » 2014 » Жовтень » 17 » НАС - 500!
10:49
НАС - 500!

В України є майбутнє! 
В нас є щедрі і добрі люди, достойна молодь, активне громадянське суспільство і так, – в нас є люди, які готові відмовитися від хабарництва! Від того, щоб давати і брати хабарі як у своєму особистому, так і в професійному житті! 
500 людей з різних куточків України із найрізноманітнішими професіями підписали Декларацію безхабарності, долучившись до Національного Руху «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів». 
Очевидно, це непросто. Особливо, коли живеш в середовищі, де майже все просякнуте хабарництвом: ДАІ, суди, прокуратура, медицина, освіта, сфера адміністративних послуг… 
Для більшості – це серйозний виклик, життєве протистояння з системою, із самим собою… адже часто, «так легше». Але через це «легше» люди гинуть на дорогах, чиновник знущається над людьми, не видавши необхідного документа, лікар забуває ножиці в животі, викладач ставить «відмінно» тому, хто не засвоїв фах, суддя садить невинну людину... Саме тому, що це «легше» - наша країна продовжує борсатись, не досягаючи рівня цивілізованих і заможних країни.
І ось в цьому середовищі – з’являються 500! 500 людей, які кажуть: «Ми хочемо і будемо змінювати нашу країну – нам тут жити і нашим дітям, і нам небайдуже». Ось це герої! Це люди, які кинули виклик системі, виклик злу, виклик неправді! 

Провівши презентації Руху в Києві та в Одесі, Дніпропетровську і в Івано-Франківську, в Білій Церкві та Миколаєві чули і бачили відкриті серця, що прагнуть змін, що прагнуть будувати справедливе суспільство!

Безперечно, спільними діями ми переможемо! Долучайтесь до Руху «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів», підписавши Декларацію безхабарності – і так зробимо нашу Україну кращою!
Рухаємося далі! В нас є ціль – мільйон українців за 5-7 років, що не будуть давати і брати хабарів. Ми обов’язково її досягнемо! Разом – зможемо! 
Команда Руху!

Переглядів: 780 | Добавив: serggula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar