Всі новини » 2015 » Березень » 22 » На Житомирщині заступник голови суду погорів на хабарі у 1000 доларів
20:17
На Житомирщині заступник голови суду погорів на хабарі у 1000 доларів

Заступник голови Черняхівського районного суду Житомирської області погорів на хабарі у розмірі 1000 доларів США. Про це повідомляє радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко. За його словами, справа стосувалася майнового спору між двома фізичними особами про позику на суму 10 тисяч доларів США. Суддя попросив за позитивне вирішення для однієї зі сторін 10% від цієї суми. У прес-службі Генпрокуратури України додають, що вказані кошти у ході обшуку були вилучені у службовому кабінеті судді. "Тепер доля цього судді не завидна. Кар'єра зруйнована. Його майно буде заарештоване і, у випадку обвинувального вироку суду, конфісковане і продане", - зазначив Антон Геращенко.

Радник голови МВС закликав усіх громадян, у кого нечисті на руку судді, прокурори, міліціонери, чиновники вимагають хабарі - дзвонити на "гарячу лінію" Департаменту по боротьбі з економічними злочинами та повідомляти про вимагання в органи міліції.

Рух «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів» закликає всіх свідомих українців відмовитися від хабарництва та долучитися до Руху, підписавши Декларацію безхабарності.

За матеріалами ТСН

Переглядів: 427 | Добавив: serggula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar