Всі новини » 2014 » Вересень » 22 » НА ДЕНЬ МІСТА КІРОВОГРАДЦІ ПІДПИСУВАЛИ ДЕКЛАРАЦІЇ БЕЗХАБАРНОСТІ
17:11
НА ДЕНЬ МІСТА КІРОВОГРАДЦІ ПІДПИСУВАЛИ ДЕКЛАРАЦІЇ БЕЗХАБАРНОСТІ

Країна змінюється тоді, коли змінюємося ми – сказав хтось із мудреців. І це не дивно, адже саме жителі країни визначають її суть, формують її майбутнє. Якщо в державі знаходиться відповідна критична маса людей, які готові провадити реформи та позитивні зміни, то рано чи пізно, ці зміни відбудуться.

Україну ніхто не змінить, якщо не ми самі. Своїм власним прикладом. Ніхто не вирішить проблему корупції та хабарництва в нашій державі, якщо з цим руйнівним явищем не почнемо боротися кожен із нас у всіх куточках нашої великої країни.

20 вересня на день міста у Кіровограді відбулася неординарна подія. В одному із центральних парків міста було презентовано Рух «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів». Для багатьох це був виклик. Але для багатьох – це вже є життєвим принципом – не давати і не брати хабарів в своєму особистому і професійному житті.

Україна, безперечно, має майбутнє, до поки в ній будуть жити свідомі громадяни, які будуть прагнути до доброчесності у наших відносинах, тим самим збудовуючи нову Україну.

Друзі, закликаємо Вас долучитися до Руху «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів», підписавши декларацію доброчесності.

 

Прес-центр Руху

Переглядів: 569 | Добавив: serggula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar