Всі новини » 2014 » Серпень » 21 » На Миколаївщині пройшов тренінг з питань написання документів оскарження
13:34
На Миколаївщині пройшов тренінг з питань написання документів оскарження

Пріоритетною галюззю реформування має стати сфера державних закупівель. І це очевидно, оскільки саме ця сфера є чи не найкорумпованішою в Україні, а тому і потребує особливої уваги громадськості. Варто зазначити, що левова частка коштів державного бюджету реалізується саме шляхом проведення тендерів у державних закупівлях, де часто трапляються зловживання. Цей факт визнавали ряд урядів, серед яких і уряд Азарова 2012-2014 рр.. Відповідний лист №149 від 11.04.2013 р. «Про криміналізацію сфери державних закупівель» був направлений головою СБУ Олександром Якименко на ім'я прем'єр-міністра України. Так, за даними листа Голови СБУ «від 50 до 75% бюджетних асигнувань під час процедури держзакупівель освоюється з численними порушеннями. Через корупційні оборудки у сфері держзакупівель збитки становлять 10-15% (35-52,5 млрд. грн.) видаткової частини держбюджету щорічно».

Тому, щоб встановити ефективний контроль за сферою державних закупівель, потрібно, щоб громадськість могла користуватися Вісником державних закупвель та оскаржувати документи, які передбачають зловживання у сфері закупівель. 

Сергій Гула, адвокат, експерт Центру протидії корупції, а також Голова Руху "Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів" виклав законодавчі та практичні основи ефективного оскарження договорів та іншої тендерної документаці для громадських лідерів з багатьох міст України, які приймали участь у Студентській Республіці на Миколаївщині.

Під час тренінгу також було обговорено Алгоритм необхідних дій для оскарження незаконної тендерної документації. 

Варто зазначити, що під час тренінгу відбулася презентація національного Руху "Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів".

Захід був організований завдяки фінансовій допомозі Уряду Сполучених Штатів Америки, що були виділені у гранти для учасників програм обмінів.  

 

Переглядів: 750 | Добавив: serggula | Рейтинг: 4.0/1
Всього коментарів: 0
avatar