Всі новини » 2014 » Грудень » 1 » Мустафа Наєм підписав Декларацію безхабарності, долучившись до національного Руху «Ні хабарництву»
14:39
Мустафа Наєм підписав Декларацію безхабарності, долучившись до національного Руху «Ні хабарництву»

В сьогоднішньому українському суспільстві чи не основною вимогою до новообраних депутатів Верховної Ради України є доброчесність у процесі їхньої каденції у Парламенті.

Вимога полягає в тому, що депутати мають бути чесними, відповідальними, професійними та тими, які не будуть давати і брати хабарі за голосування по тим чи іншим рішенням.

Рух «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів» започаткував проект «Безхабарний депутат». Мета якого сприяти доброчесності народних депутатів, щоб останні чесно та безпідкупно виконували свої обов’язки, а також пам’ятали, що їхнім головним завдання є служіння українській громаді.

Одним із перших новообраних народних депутатів, хто підписав Декларацію безхабарності та долучився до національного Руху «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів» став Мустафа Наєм.

Під час передачі «Право на владу», Містафа заявив про свою доброчесну позиціюта зазначив, що буде і надалі викривати різноманітні корупційні схеми, як він це робив до того, коли не був народним депутатом.

Рух «Ні хабарництву!» вітає доброчесні намагання пана Наєма, і вірить, що і інші народні депутати Верховної Ради заявлять свою чесну позицію, підписавши Декларацію безхабарності.

 

Команда Руху

Переглядів: 1268 | Добавив: serggula | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar