Всі новини » 2014 » Вересень » 14 » Молодь Білоцерківщини взяла участь у майстер класі та презентації Руху "Ні хабарництву"
15:48
Молодь Білоцерківщини взяла участь у майстер класі та презентації Руху "Ні хабарництву"

Молодь – це майбутнє України. Саме так ми звикли чути. І саме так воно і є. Але що це буде за майбутнє? Якраз сама молодь має дати відповідь на це питання! Саме вони мають визначити, в якій державі вони хочуть жити. Чи корумпованій і бідній, чи вільній, цивілізовані та заможні?

І це має бути свідомий, дієвий вибір, розуміючи, що ніхто інший із-закордону не збудує Україну такою, якою ми хочемо її бачити. Будуємо країну ми. Лікуємо хвороби суспільства разом. Збагачуємо країну спільною працею, закладаючи сильний моральний та професійний фундамент своїм свідомим вибором.

Саме такий свідомий вибір відбувся 13 вересня у місті Білі Церкві, де було проведено майстер-клас із написання документів оскарження різноманітних корупційних дій, а також було представлено Національний Рух „Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів”.

На молодіжній конференції „Вибух” адвокат Сергій Гула дав молоді виклик – почати будувати країну без корупції та хабарництва, починаючи з себе. Почати цікавитися закупівлями, які відбуваються на Київщині та оскаржувати всі незаконні документи. А для цього практиком було надано вагомі інструменти написання відповідних документів. 

Закінчилася майстер-клас підписанням Декларації безхабарності, прийняттям усвідомленого рішення: „я не буду давати  і не буду брати хабарів – це моє рішення, це мій принцип життя”!

Варто зазначити, що під час тренінгу відбулася презентація національного Руху "Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів".

Захід був організований завдяки фінансовій допомозі Уряду Сполучених Штатів Америки, що були виділені у гранти для учасників програм обмінів.  

Прес-центр Руху

Переглядів: 786 | Добавив: serggula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar