Всі новини » 2014 » Жовтень » 3 » Міс України Анна Заячківська про модельний бізнес та хабарі
13:40
Міс України Анна Заячківська про модельний бізнес та хабарі

В 2013 р. Анну Заячківську визнано найкрасивішою дівчиною України. Перша красуня не вірила у здобуття чесної перемоги у всеукраїнському конкурсі «Міс України», за яким пильно спостерігали мільйони глядачів. Подолавши спокуси визнання та слави, Анна заявила про свою позицію щодо хабарництва в особистому житті та професійній діяльності.

- Зізнаюся чесно – хабаря не давала жодного разу в житті. І давати хабарі не збираюся. Ще під час навчання в університеті, будучи старостою групи, всі питання вирішувала дипломатичним шляхом. Такою є моя принципова позиція. Люди, що оточують мене знають про мої переконання та силу волі, тому поважають мій вибір.

Аню, невже для участі у конкурсі краси Вам не сприяли знайомства чи зв’язки?  

- Потрапити на конкурс “Міс Україна” було для мене взагалі чудом. Я про це ніколи не мріяла. Мене помітили випадково, просто на вулиці, де я, під час літніх канікул, продавала одяг в магазинчику.

Коли мене запросили на кастинг, я поставилася до цього з іронією, адже не вірила, що перемога, та й сама участь в таких конкурсах, можлива без хабарів. Пройшовши відбір до Києва, я продовжувала сумніватися у справедливості майбутніх рішень. На конкурсі я була учасницею від Івано-Франківська. В той вирішальний момент, коли пролунало моє ім’я та мені надягнули корону переможниці, я не усвідомлювала, що відбувається. Лише згодом зрозуміла, що все в Божих руках. Що б людина не планувала, є події, які Бог складає так, а не інакше. І на це не впливають ні зв’язки, ні хабарі.

А чи були випадки в житті, коли Вам пропонували хабаря?

- Якщо можна назвати це хабарем, то багато людей намагаються, як то кажуть, “купити за гроші” мою увагу, не розуміючи того, що дружба не продається. Серед таких “пошановувачів” краси немає жодного гідного чоловіка.

Поділіться своїм секретом досягнення успіхів без хабарів.

- Особисто я намагаюся повсякчасно розвивати свої таланти. Своїми дарами – пісенним, акторським, художнім чи модельним – заробляю собі на життя та допомагаю іншим. Зараз завершую картину, що має назву “Мить творення прекрасного”. На ній зображений Добрий Янгол, який фарбує світ в яскраві кольори. Всі гроші від реалізації картини планую направити на допомогу хворій дівчині – Христині Сировій для придбання екзоскелету та її подальшого лікування.

Все в житті дається Богом не просто так, а служить нам на користь. Закликаю всіх частіше радіти життю та дякувати Богу за все, що маємо. Стукайте і вам відчинять. Працюйте наполегливо та вірте в себе. Викладайтеся наповну. Розвивайте свої таланти. В цьому запорука успіху.

Анно, Ви підписали декларацію безхабарності, чим виразили свою позицію принципової чесності. Це складний шлях у сучасному світі. Що дає Вам сили встояти?

- В першу чергу – це моє християнське виховання, яким я завдячую своїм батькам. Моє дитинство та юність проходили при християнській спільноті “Еммануїл”. Разом з іншими молодими людьми ми вивчали Святе Письмо, брали участь в сценках, відвідували інтернати, дарували дітям подарунки. Таке оточення загартувало мене. Навіть переїхавши в Київ, я намагаюсь не сходити з цієї дороги.

Що б Ви хотіли побажати учасникам Руху "Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів" та всім людям, які прагнуть змінити себе і Україну? 

- Найперше звернуся до молоді. Дорогі дівчата й хлопці, нехай цей світ ніколи вас не зламає! Нехай спокуси та пристрасті не наштовхнуть вас на хибну дорогу. Хабар здається нам дрібницею, але він створює безперервний ланцюг негативу та зла. Пам’ятайте своїх батьків, які вкладали все найкраще у ваше виховання, очікуючи, що ви станете хорошими людьми. Не розчаровуйте їх.

Кожній молодій людині варто звернутися до Бога. Тримайтеся міцно своїх добрих переконань.

Всім бажаю мирного неба і щастя. Слава Україні!

Бесіду вела Олена Гула,

кореспондент Руху «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів» 

Переглядів: 1930 | Добавив: serggula | Рейтинг: 4.7/3
Всього коментарів: 2
avatar
1
Хороше інтерв'ю. Дуже приємно бачити таких молодих та гарних дівчат, які є християнами та мають в житті принципову позицію. Побільше б таких матеріалів!
avatar
0
2
Мені також подобаєтьс! Дуже добре, що в Україні є такі люди!!!
avatar