Всі новини » 2015 » Березень » 1 » Мера засудили за хабарництво!
19:20
Мера засудили за хабарництво!

Чиновник вимагав від підприємця 35 тисяч гривень за внесення змін до генплану і надання йому ділянки для будівництва мотельного комплексу. Йдеться про міського голову Берестечка.

Затримали посадовця працівники управління Державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС України у Волинській області при отриманні частини неправомірної вигоди, - інформують у прес-службі установи.

Мер вимагав від співзасновника підприємства неправомірну вигоду у розмірі 35 тисяч гривень за сприяння у погодженні на сесії міської ради рішення про внесення змін до генерального плану забудови земельних ділянок та надання дозволу на розробку проекту землеустрою для подальшого будівництва мотельного комплексу.

Горохівський районний суд Берестечківському міському голові Горохівського району Волинської області призначив покарання у вигляді штрафу у розмірі 35,02 тисячі гривень із позбавленням права обіймати посади, пов’язані з використанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов’язків в органах державної влади строком три роки без конфіскації майна. Окрім того, чоловіка позбавили, відповідно до статті 54 Кримінального кодексу України, рангу посадової особи органів місцевого самоврядування.

Рух «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів» закликає всіх свідомих українців відмовитися від хабарництва та долучитися до Руху, підписавши Декларацію безхабарності.

 

За матеріалами "Волинські новини"

Переглядів: 484 | Добавив: serggula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar