Всі новини » 2014 » Грудень » 27 » Мера засудили за хабарництво
10:33
Мера засудили за хабарництво

У Волинській області засудили міського голову міста Берестечко засудили за хабарництво. Посадовець вимагав 6 тис. грн. у представника українсько-польського підприємства. Про це повідомила прес-служба прокуратуриу Волинській області.

За попередньою інформацією,на початку квітня 2014 року представник підприємства звернувся до очільника міста Берестечка із проханням посприяти в отриманні ділянки в оренду для будівництва на ній мотельного комплексу. Міський голова запропонував йому кілька ділянок на вибір і вимагав хабар за свою послугу у розмірі 35 тис. грн.

Чиновниксвого слова дотримав. Адже наприкінці липня він рекомендував позачерговій сесії міської ради прийняти рішення про надання дозволу на виготовлення проектної містобудівної документації для коригування частини генерального плану тієї частини міста, де мав бути розмішений мотель, і сам проголосував за таке рішення.

Також у жовтні за сприяння міського голови на сесії сухвалили рішення про затвердження проекту. Після ухвалення кожного з рішень, міський голова одержував грошову винагороду від представника підприємства - спершу одну, а опісля 5 тисяч гривень.

Усіє обіцяної суми посадовець не отримав, бо його затримали правоохоронці. 

Під час досудового розслідування міський голова повністю визнав свою вину у скоєнні злочину. Вироком Горохівського районного суду обранцю громади призначили покарання у виді штрафу в розмірі 35 тисяч гривень.

Його також позбавили рангу посадової особи органів місцевого самоврядування та права 3 роки обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарчих обов’язків в органах державної влади.

Джерело: Gal info.

Рух «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів» закликає свідомих українців відмовитися від хабарництва та долучитися до Руху, підписавши Декларацію безхабарності.

 

 

Переглядів: 1016 | Добавив: serggula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar