Всі новини » 2015 » Квітень » 17 » Мер Знам’янки підписав Декларацію безхабарності! Чекаємо наступних мерів!
09:46
Мер Знам’янки підписав Декларацію безхабарності! Чекаємо наступних мерів!

На території міста Знам’янка діє національний проект: «НІХАБАРНИЦТВУ! Я не беру і не даю хабарів!», яка проводиться місцевою громадською організацією «Нове місто».

В рамках заходу, посадовцям та іншим громадянам пропонується підписати декларацію про те, що вони не дають і не беруть хабарів, а потім сумлінно виконувати свою обіцянку.

14 квітня 2015 року мер міста Знам’янки Ігор Крижановський та секретар ради Надія Адамович підписали відповідні Декларації. Тож, тепер, шановні знам’янчани, слідкуймо за моральністю та дотримання обіцянок наших керманичів!

Наразі до національного Руху «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів» долучилося вже понад п’ятдесят осіб, серед яких: посадовців, представників громадської ради, підприємці, громадських діячів, вчителів, працівників залізниці та звичайних громадян.

Рух «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів» закликає всіх свідомих українців відмовитися від хабарництва та долучитися до Руху, підписавши Декларацію безхабарності для розбудови нової та процвітаючої України!

 

За матеріалами сайту "Нове місто"

Переглядів: 638 | Добавив: serggula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar