Всі новини » 2015 » Липень » 22 » Львівського прокурора "накрили" на хабарі
12:49
Львівського прокурора "накрили" на хабарі

Сьогодні вранці хлопці з Генеральної прокуратури та Служби безпеки затримали на отриманні чергової частини хабара прокурора однієї з районних прокуратур Львівської області просто в його службовому кабінеті., повідомив на своїй Фейсбук сторінці Давид Сакваралідзе.

Нещодавно ми отримали інформацію про те, що цей прокурор вже тривалий час вимагав 3000 $ за зменшення обсягу обвинувачення у справі, в якому він підтримував державне обвинувачення в суді. До затримання, в ході проведення контролю, було встановлено факт передачі першої частини хабара, після - прокурор провадив тиск і вимагав надати іншу частину суми.

Дії прокурора будуть кваліфіковані згідно ч.3 ст.368 Кримінального кодексу України. Прокурору-хабарнику загрожує позбавлення волі від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати деякі посади на строк від 3 років з конфіскацією майна та спеціальної конфіскацією.

Я вдячний всім задіяним в операції хлопцям за їхню роботу, за те, що вони захистили звернувся до нас громадянина і зробили все, щоб хабарник був затриманий.

Це затримання - ще один крок на шляху очищення системи прокуратури від хабарників, злочинців і корупціонерів, а також сигнал усім, хто досі не вірить у рішучість наших намірів. Ми не раз підкреслювали свою принципову позицію - нульова толерантність до корупції, і своїми діями доводимо її безкомпромісність.

Корупціонерам не місце як в прокуратурі, так і в системі державного управління в цілому!

Переглядів: 441 | Добавив: serggula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar