Всі новини » 2015 » Травень » 29 » КОЛИ «КРОК» ТВОРИТЬ ІСТОРІЮ
20:04
КОЛИ «КРОК» ТВОРИТЬ ІСТОРІЮ

Чи можлива в Україні освіта без хабарів? Чи можливо, щоб студенти здобували свою освіту без того, щоб платити викладачам, а ті за хабарі не писали наукові роботи для студентів? Позитивні відповіді на ці питання можемо отримати лише тоді, коли гідність студентів та викладачів буде на такому високому рівні, щоб не тільки підкуп був неприйнятною поведінкою, але щоб і будь-які плагіати були немислимий у наших вишах. І це на шах, по якому нам варто іти, якщо хочемо реальних змін в країні, а не бутафорних.

Відрадно, що в Україні є такі ВУЗи, які створили таке середовище, де студенти можуть навчатися без хабарів і мають всю необхідну матеріально-технічну базу для повної реалізації своїх здібностей! Таким ВУЗом, безперечно, є Університет економіки і права «КРОК».

Саме «КРОК» першим серед всіх вишів нашої країни вирішив долучитися всім ВУЗом до Українського антикорупційного Рух: «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів», підписавши відповідні  Меморандуми, як від Ректора університету, так і від Асоціації випускників університету «КРОК».  

Приємно, що вже багато наших університетів погодилися на те, щоб надати можливість представникам Руху провести свої антикорупційні презентацію, але саме Університет «КРОК» став першим, де було оголошено, що «КРОК – це територія без хабарів».

Ось саме із таких рішень і змінюється наша країна. Коли створюються великі осередки доброчесності, які дають студентам не тільки знання, але і сильні доброчесні принципи, які стануть надійною основою справжнього успіху майбутніх професіоналів.

Український антикорупційний Рух «Ні хабарництву!» продовжує свою діяльність і сподівається, що ряд інших ВУЗів долучаться до всеукраїнського доброчесного Руху і публічно заявлять, що у їхньому навчальному закладі немає місця хабарам!

Рух також звертається до кожного студента нашої країни здавати сесію чесно і без хабарів! Підписати Декларацію безхабарності, яка стане ефективним інструментом протидії хабарництву та публічною позицією, що в Україні є багато чесних і гідних студентів, які своїм прикладом будують нову Україну!

 

Прес-центр Руху 

Переглядів: 597 | Добавив: serggula | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 1
avatar
1
МИ нівроку, бо ми з КРОКу! КРОК нівроку, бо є ми!
avatar