Всі новини » 2015 » Березень » 14 » Хмельничани здивували своєю позицією та активністю!
20:32
Хмельничани здивували своєю позицією та активністю!

Рух «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів» все більше і більше розширює географію своїх презентацій по Україні. Черговою областю стала Хмельницька.  І варто зазначити – найактивнішою за кількістю тих, хто підписав Декларацію безхабарності (а це близько ста чоловік) та серйозністю підходів до розвитку ініціатив Руху на Хмельниччині.

Наша активна презентація розпочалася із інтерв’ю обласному телевізійному каналі «Поділля-центр».

Після інтерв’ю голови Сергія Гула розпочався регіональний круглий стіл: «Хабарі – давати, чи не давати» у Хмельницькому університеті управління та права  за участю ректора університету  Олега Омельчука. Захід викликав великий ажіотаж не тільки серед студентства, але і серед працівників університету, місцевою прокуратури та суду. Варто відзначити, що більшість учасників круглого столу виявили бажання долучитися до Руху, підписавши відповідні Декларації. Серед таких людей був і ректор університету.

По завершені круглого столу члени правління Руху Сергій Гула та Сергій Кармановіч мали змогу зустрітися із заступником Хмельницької обласної державної адміністрації Стебло Лесею Василівною, яка із задоволенням підписала Декларацію безхабарності, долучившись до національного Руху «Ні хабарництву».

Після зустрічі із вищим керівництвом області Голова Руху Сергій Гула та регіональний представник Руху Валерій Хома взяли участь у телевізійні передачі «Відверта розмова», де, дійсно, відверто  поговорили про насушні питання хабарництва в нашій країні та кращі способи подолання цього негативного явища.

Особлива презентація Руху відбулася у Національній академії Державної прикордонної служби України ім. Богдана Хмельницького. Офіцери закладу продовжили гідний почин хмельничан та також дали своє зобов’язання не давати та не брати хабарів і нести цю гідну позицію серед всіх студентів Академії. А ректор Шинкарук Олег Миколайович був одним із перших, хто забажав підписати Декларацію безхабарності!

Завершилася насичена програма презентації Руху «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів» на Хмельниччині у студії канали TV7+, де голова Руху міг відповісти на гострі питання ведучої, презентуючи ідею та проекти Руху.

Глибока дискусія та активна позиція – це, дійсно ті чинники, які нам так потрібні, щоб, дійсно, переосмислити проблему хабарництва в нашій країні. І не просто переосмислити, а вибудувати кращі механізми протидії цьому руйнівному явищу. Саме це і ми робимо командою Руху «Ні хабарництву!». Долучайтесь до нас та змінюймо країну разом! До зустрічі у вашому місті! Пишіть нам – і ми обов’язково приїдемо!

 

Прес-центр

Руху

 

Переглядів: 915 | Добавив: serggula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar