Всі новини » 2015 » Лютий » 23 » Херсонці долучаються до Національного Руху «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів»
08:12
Херсонці долучаються до Національного Руху «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів»

Молодь, яка готова змінювати країну – ось майбутнє України! І не тільки молодь, але й співвітчизники різних вікових категорій хочуть жити в іншій країні, де не буде хабарництва та корупції, де буде панувати доброчесність та цивілізованість.

Всі ми усвідомлюємо, що нам потрібно зміни впроваджувати, починаючи з себе, тому свідомо говоримо «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів», кажуть учасники презентації Руху «Ні хабарництву!», що пройшли у м. Херсон із 21 по 22 лютого 2015 року.

Така позиція заслуговує на глибоку повагу, особливо зважаючи, що це не просте рішення, яке кардинально змінює життя країни, оскільки з кожним днем в Україні з’являється все більше доброчесних людей.

 

Рух «Ні хабарництву!» закликає всіх громадян України бути не байдужими до тих суспільних процесів, які відбуваються в нашій країні та просить долучатися до національного Руху, який сприяє Україні стати кращою державо. А для цього звертаємося до Вас підписати Декларацію безхабарності та разом змінювати нашу країну, починаючи вже сьогодні!

Прес-центр Руху

Переглядів: 519 | Добавив: serggula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar