Всі новини » 2014 » Жовтень » 24 » Харківчани долучаються до Національного Руху «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів»
13:59
Харківчани долучаються до Національного Руху «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів»

Харків завжди був особливим українським містом. Перша столиця нашої держави, центр студентства, потужний індустріальний регіон… А окрім цього  – великий інтелектуальний осередок України.

Особливою прикрасою міста є Національна юридична Академія імені Ярослава Мудрого. Тут, безперечно, виховується та навчається юридична еліта. Саме від багатьох студентів залежить, який буде завтрашній суд – чи буде там процвітати справедливість? Які будуть правоохоронні органи – чи буде там процвітати повага до людської гідності? Які будуть адвокати та нотаріуси – чи будуть вони чесними?

Очевидно, що окрім професійної складової майбутнього професіонала критично важливим є його доброчесність та принциповість, особливо в питаннях хабарництва. Чи будуть вони давати та брати хабарі, чи відмовляться від цього порочного явища, яке принижує всю Україну. «Нам, обов’язково потрібно відмовитися від хабарництва у юридичній професійній сфері, якщо ми хочемо побудувати, дійсно, правову та цивілізовану країну», зазначив координатор Руху «Ні хабарництву! Я не даю та не беру хабарів Сергій Гула під час презентації Руху. «Це виклик для нас, але ми маємо з ним справитися – бо інакшого шляху у нас немає!» підсумував керівник Руху.

Прекрасним результатом презентації стало те, що більшість студентів підписали Декларацію безхабарності, долучившись до Національного Руху. І не тільки студенти, але і професори Академії, як от Олена Шостко, яка є активним прихильником принципів справедливості та чесості у Харківській академії.

Ми обов’язково змінимо нашу країну, бо в неї є така молодь, яка готова жити за новими правилами, за правилами доброчесності!

Команда Руху «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів» закликає кожного українця долучитися до загальнонаціонального Руху та зробити свій вагомий вклад у розбудову Нової України!

Презентація Руху "Ні хабарництву!" відбулася в рамках проекту регіонального обговорення антикорупційного законодавства, що реалізується ГО "Transparency International Україна".

Прес-служба Руху

Переглядів: 713 | Добавив: serggula | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar