Всі новини » 2015 » Квітень » 17 » Всі керівники міліції на Хмельниччині не будуть брати і давати хабарів
12:29
Всі керівники міліції на Хмельниччині не будуть брати і давати хабарів

Усі міліцейські керівники Хмельниччини у присутності сотні представників громадських організацій з власної ініціативи підписали Декларацію безхабарності, яка започаткована загальнонаціональним Рухом «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів».

 

Такий правоохоронний «флешмоб» відбувся під час громадських слухань в обласному управлінні міліції у присутності лідерів і представників майже сотні громадських організацій з усієї Хмельниччини. Начальник управління МВС України в Хмельницькій області Микола Семенишин, який першим підписав символічний документ та закликав до цього своїх колег, зазначив:

 

— Цей документ символічний, але він засвідчує своєрідну угоду з власною совістю. Перш, ніж шукати недоліки у комусь іншому, потрібно розпочати з себе. Це саме стосується і боротьби з хабарництвом. Цією декларацією я, Семенишин Микола Олександрович, засвідчую, що у своєму особистому і професійному житті не буду давати, а також не буду брати хабарів. Також цією декларацією я підтверджую свою участь у поширенні ідеї загальнонаціонального руху «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів» заради розбудови нової та процвітаючої України.

 

Естафету у підписанні «декларації безхабарності», розпочату полковником міліції, підхопили не лише колеги, а й представники органів влади та громадськості, які були присутні у залі.

 

Валерій Хома, один із лідерів громадської організації, який започаткував рух та розробив символічну декларацію, зазначив, що за час існування їхнього об‘єднання це безпрецедентний випадок, коли правоохоронці не просто підписали документ, а самі першими звернулися до організації і стали ініціаторами публічного підписання.

 

 

за матеріалами 
СЗГ УМВС України
в Хмельницькій області

Переглядів: 828 | Добавив: kosyak_v | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar