Всі новини » 2015 » Травень » 21 » Як Викладач повернув студентам гроші
18:27
Як Викладач повернув студентам гроші

​Недавно в аграрному побували представники Всеукраїнського громадського руху «Ні – хабарництву! Я не беру і не даю хабарів». Керівник організації Сергій Гула зустрічався з викладачами і студентами. Півтори години тривала його зустріч. Вона справила враження на всіх. Принаймні відомо, що одного з викладачів спонукала до конкретної дії.

Як розповів журналісту RIA один із студентів, після такої зустрічі викладач запросив до себе старосту групи і повернув гроші, які студенти зібрали і передали йому перед складанням іспиту.

Голова студентського самоврядування Настя Зять напросилася на засідання ректорату і роздала присутнім деканам, проректорам, завідувачам кафедр бланки декларацій. Звернулася з проханням заповнити їх, щоб відкрити свої доходи. 

Ніхто не відмовився. Нині декларації зберігаються у керівника студентського самоврядування. Студенти, з якими вдалося поспілкуватися, зізнаються, що декого з викладачів вони тепер не упізнають: ті категорично відмовляються  брати гроші, які студенти збирають перед іспитами на так звані  подарунки. Наведені приклади підтверджують факт отримання хабарів. Чи вплинули вони на студента, який передчасно пішов з життя? На це питання мають дати відповідь правоохоронці.

Рух «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів» звертається до всіх студентів та університетів нашої країни – давайте змінюватися, давайте будувати Доброчесну Україну разом! Долучайтесь до Національного антикорупційного Руху, підписуйте Декларації безхабарності та творімо разом особливу історію нашої країни.

 

За матеріалами 20 хвилин.ua

Переглядів: 825 | Добавив: serggula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar