Всі новини » 2015 » Серпень » 30 » Як нових поліцейських на хабарах перевіряли (ВІДЕО)
15:34
Як нових поліцейських на хабарах перевіряли (ВІДЕО)

Для цього на своєму мікроавтобусі вони зняли задній номер, що є порушенням і тягне за собою покарання у вигляді 170 гривень штрафу, повідомляє «Єдність». Коли мікроавтобус без номерного знака був зупинений патрулем, водій запропонував поліцейському вирішити питання «полюбовно» і простягнув йому 50 гривень «подяки».

Побачивши гроші, патрульний попередив водія, що всі дії записуються на відео і він буде змушений скласти ще й протокол про спробу дачі хабара. Після нетривалих сперечань журналісти зізналися, що вони представники масмедіа і просто проводили експеримент. Однак поліцейський словам не повірив і, дуже ретельно вивчивши документи знімальної групи, вимагав, щоб вони прикрутили номерний знак на місце. При цьому патрульні не поїхали доти, поки водій мікроавтобуса не закрутив останній гвинтик.

За матеріалами Єдність

Рух «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів» закликає всіх свідомих українців підписати Декларацію безхабарності, відмовившись давати і брати хабарі і тим самим почати з себе змінювати країну!

Переглядів: 651 | Добавив: serggula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar