Всі новини » 2014 » Серпень » 4 » Інтерв’ю координатора руху на Громадському радіо
10:55
Інтерв’ю координатора руху на Громадському радіо

Наш Рух через пару років буде мати мільйон прихильників - Координатор Руху “”Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів” - Сергій Гула


Україна отримувала багато історичних можливостей стати провідною, успішною державою. Ось і зараз ми стоїмо на порозі такої можливості. «Революція Гідності» – унікальне явище не тільки для нашої держави, але і для багатьох інших країн. А що ми, українці, з цим зробимо? Чи скористаємося ми цим шансом? Чи, дійсно, змінимо нашу країну? Чи збудуємо ми її такою, де захочуть жити наші діти та з гордістю будуть говорити, що вони українці?

Всі ми усвідомлюємо, що хабарництво - це ракова пухлина на тілі України. І є зрозумілим, що ми не зможемо змінити нашу країну, якщо радикально не почнемо боротися проти цього негативного явища.

Нещодавно в Україні розпочався Загальнонаціональній Рух: “Ні хабарництву! Я не беру і не даю хабарів”. Бачення Руху  є максимальне подолати явища хабарництва через особистий приклад окремого громадянина України у своєму особистому та професійному житті. 

Координатор Руху адвокат Сергій Гула більше розказує про нього у своєму інтерв’ю на Громадському радіо:

 

Переглядів: 663 | Добавив: serggula | Теги: декларація, радіо, Стратегія | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 1
avatar
1
А чому інтерв'ю не повне?? На трошки більше ніж 13-й хвилині переривається...
avatar