Всі новини » 2014 » Грудень » 4 » Інна Совсун підписала Декларацію безхабарності, долучившись до національного Руху «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів»
14:12
Інна Совсун підписала Декларацію безхабарності, долучившись до національного Руху «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів»

Освіта завжди займала ключову позицію на будь-якому відрізку історії. Особливо роль освіта відіграє і в сьогоднішній час, коли відбуваються такі драматичні події в Україні і молоді державі так потрібні кваліфіковані реформатори спеціалісти.

Одним із беззаперечним позитивним результатом Революції Гідності є ухвалення у новій редакції Закону України «Про вищу освіту». Від сьогодні система освіти буде більш Європейською та такою, яка буде відповідати українським реаліям. Будуть навчати саме того, в чому є найвищий запит та підбирати такі методи навчання, які принесуть найкращий результат.

Але окрім високої планки професіоналізму великою необхідністю є подолання високого рівня хабарництва у ВУЗах. Спеціалісти зазначають, що якщо не зможемо це зробити – всі позитивні законодавчі зміни будуть зведені нанівець.

І почати потрібно з себе. Це і зробила перший заступник Міністра освіти та науки Інна Совсун. Чесність та відкритість є саме тими підвалинами, на яких повинна будуватися вся система освіти. І заявляючи про свою доброчесну позицію керівництво Міністерства дає посил всім іншим, і не тільки студентам: «давайте будувати Нову Україну переставши давати і брати хабарі!».

Рух «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів» закликає всіх студентів вчитися чесно - не давати хабарі. Ми закликаємо і всіх викладачів – не брати хабарів, вкладаючи в студентів краще та світле. Звертаємося до всіх небайдужих українців, підписати Декларацію доброчесності, долучившись до національного Руху «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів».

 

Команда Руху «Ні хабарництву!»

Переглядів: 817 | Добавив: serggula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar