Всі новини » 2015 » Квітень » 11 » І в Запоріжжі кажуть: «Ні хабарництву! Ми не даємо і не беремо хабарі»
14:50
І в Запоріжжі кажуть: «Ні хабарництву! Ми не даємо і не беремо хабарі»

Запорізький край – славетний край із багатою історією. Земля вольностей та хороброго козацтва. Тут формувалася історія нашої країни! І продовжує формуватися, бо прифронтова область відіграє велику роль, щоб сепаратизм «не пройшов».

А ще в Запоріжжі багато громадських активістів, які не на словах вболівають за кращу долю для всієї України та своєї землі. Саме в Запоріжжі є дуже активна громадська рада, яка заставляє місцеві органи працювати відповідно до інтересів громади та норм закону.

Запоріжці активно сприйняли ідею Національного Руху «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів» та з відповідальністю підписали Декларації безхабарності, продемонструвавши свою доброчесну позицію, що вони не дають і не беруть хабарі.

«Такою сильною громадською позицією – ми обов’язково змінимо нашу країну. В Україні дуже багато людей, які живуть і працюють чесно, і мені дуже приємно, що в Запоріжжі активно розвивається Національний Рух «Ні хабарництву!» і багато громадських активістів та державних службовців долучаються до Національного антикорупційного Руху», зазначив голова Руху «Ні хабарництву!» Сергій Гула.

Рух буде продовжувати «подорожувати» по Україні і презентувати нові антикорупційні інструменти Руху «Ні хабарництву!». Наступні міста: Хмельницький, Львів, Житомир.

Рух «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів» закликає всіх свідомих українців відмовитися від хабарництва та долучитися до Руху, підписавши Декларацію безхабарності для розбудови нової та процвітаючої України!

 

Прес-центр Руху

Переглядів: 580 | Добавив: serggula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar