Всі новини » 2015 » Квітень » 7 » Головний міліціянт Хмельниччини підписав Декларацію безхабарності та долучився до Національного Руху "Ні хабарництву!"
08:58
Головний міліціянт Хмельниччини підписав Декларацію безхабарності та долучився до Національного Руху "Ні хабарництву!"

Так, безперечно, повинні поступити кожен, хто носить пагони! Публічно засвідчити свою чесну позицію, "що я на своєму службовому місці не беру і не даю хабарі" – це сміливо та гідно!

Особливо приємно, коли це роблять керівники. Так, начальник Управління МВС України у Хмельницькій області Микола Семенишин підписав “декларацію безхабарності”.

«Наш міліцейський колектив долучився до загальнонаціонального Руху “Ні хабарництву!”. У суботу ми з власної ініціативи підписали символічні “Декларації безхабарності”. Цей документ не має юридичної сили, це радше угода з власною совістю, бо ми маємо помічати недоліки, у першу чергу, в собі, і у будь-якій хорошій справі починати варто з себе”, – написав Семенишин на своїй сторінці у Фейсбуці.

Рух «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів» закликає всіх свідомих українців відмовитися від хабарництва та долучитися до Руху, підписавши Декларацію безхабарності для розбудови нової та процвітаючої України!

Рух Ні хабарництву!

Переглядів: 765 | Добавив: serggula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 1
avatar
0
1
Клас! Цікаво, скільи начальників підняли руки -- жаль не показали.
avatar