Всі новини » 2015 » Грудень » 6 » Глава УГКЦ Блаженнійший Святослав підписав Декларацію безхабарності
14:30
Глава УГКЦ Блаженнійший Святослав підписав Декларацію безхабарності

Моральні авторитети держави мають дуже почесну, але і одночасно непросту задачу – спрямовувати все суспільство до добречесність та взаємопорозуміння, пропонуючи свої «формули» вирішення суспільних проблем. Україні пощасило. В нас є багато достойників, які є авторитетами нашого суспільства та мають своє бачення на вирішення проблем нашої держави.

Ні для кого не є секретом, що чи не найголовнішою проблемою України сьогодні – є тотальна корупція. Корупціє серед вищих посадових осіб, у сфері здійснення державних закупівлях, у правоохоронних органах, судах….

Ненова ця проблема і для звичайних громадян України, які часто змушені давати хабарі у лікарнях, школах, дитсадках, пологових будинках… Через тотальну бюрократизацію та недоброчесність багатьох чиновників люди не тільки не бать шляхів вирішення цієї проблеми, але і, часто, не хочуть застосовувати адекватних мір щодо протидії хабарництву.

«Але маємо починати з себе, бо із власного доброго прикладу формуємо хороше начало для всієї держави», зазначає глава Української греко-католицької церкви Блаженнійший Святослав. «Це, часто, буде непросто, але дуже необхідно для кращої України, тому підписую цю Декларацію, як приклад для всіх інших парафіян, щоб жити чесно та протидіяти злу корупції та хабарництва на власному рівні»

Національний антикорупційний Рух «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів» надзвичайно вітає позицію відомих людей України, щоб долучатися до Руху та власним прикладом показувати, що в Україні не тільки можливо, але необхідно жити без хабарів. Так, до Руху «Ні хабарництву!» вже долучилися Левко Лук’яненко, Містафа Наєм, Віталій Кличко, Партріарх Філарет, В’ячеслав Брюховецький, Михайло Саакашвілі, Андрій Садовий та інші. А що найголовніше, Декларації безхабарності підписали вже понад 3 500 українців, які вирішили будувати нову Україну власним прикладом! І ми закликаємо Вас також підписати Декларацію безхабарності, щоб спільними зусиллями очистити Україну від корупції.

 

З повагою,

Команда Руху «Ні хабарництву!»

Переглядів: 537 | Добавив: serggula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar