Всі новини » 2015 » Лютий » 14 » Герой України - Левко Лук’яненко підписав Декларацію безхабарності, долучившись до Руху "Ні хабарництву!"
16:24
Герой України - Левко Лук’яненко підписав Декларацію безхабарності, долучившись до Руху "Ні хабарництву!"

Героями не народжуються – ними стають! Україна знає багато своїх відданих та справжніх своїх Героїв. Одним з яких, безперечно, є Левко Лук’яненко!

Людина легенда! Дороговказ для майбутніх поколінь! Саме пан Левко є тим зразком, який назавжди буде показувати як потрібно любити свою країну та як за неї потрібно боротися та жертвувати.

Ми маємо перемогти східного ворога, який сьогодні воює проти України – це наше пряме завдання, але також критично важливим є перемогти корупцію та хабарництво, які є не меншими, а може і більшими ворогами!

А починати потрібно себе, тому підписуючи Декларацію безхабарності, засвідчую, що не даю і не беру хабарів, заради розбудови нової та процвітаючою України, зазначає Пан Левко своїм підписом під Декларацією!

Команда Руху «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів» надзвичайно вдячна Левку Лук’яненку за його гідну позицію та безцінний приклад для майбутніх поколінь!

І зі свого боку закликаємо кожного гідного українця відмовитися від практики давання і отримання хабарів та долучитися до  Руху «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів», підписавши Декларацію безхабарності!

 

Команда Руху «Ні хабарництву»

Переглядів: 645 | Добавив: serggula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar