Всі новини » 2015 » Червень » 1 » ЕКЗАМЕНАЦІЙНА СЕСІЯ – БЕЗ ХАБАРІВ - прес-анонс Флешмобу
22:16
ЕКЗАМЕНАЦІЙНА СЕСІЯ – БЕЗ ХАБАРІВ - прес-анонс Флешмобу

У середу, 3 червня 2015 р., о 9:00 біля Національного університету ім. Тараса Шевченка (червоний корпус, м. Київ, вул. Володимирська, 60) відбудеться вулична акція – флешмоб: «Екзаменаційна сесія – без хабарів».

Як ефективно протидіяти хабарництву у ВНЗ під час екзаменаційного періоду? Саме в цей період кількість випадків вимагання хабарів або їх пропозиція зростає до вражаючих меж.

Одна із головних причин такої ситуації – це, з одного боку, відсутність реального покарання викладачів-хабарників, а з іншого – недостатня освіченість студентів про ефективні шляхи протидії хабарництву.

 В цей екзаменаційний період активісти українського антикорупційного Руху "Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів" підготували ряд антикорупційних інструментів, а саме: спеціальну Безхабарну інфографіку, «Безхабарну гривну» та «Безхабарний значок». 

Саме під час флешмобу планується презентація спеціального «Безхабарного значка», який буде розповсюджуватися серед студентів університету Шевченка та інших ВНЗ. Крім цього планується розповсюдження  “Безхабарної гривні”, яку студенти зможуть вручати викладачам-хабарникам. 

Під час заходу відбудеться театралізоване дійство, поставлене професійними акторами! 

Учасниками заходу будуть активісти громадських організацій «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів», «Центру протидії корупції», «Transparency International Україна» та студенти Київського університету ім. Т.Г. Шевченка.

 

Організатор: ГО «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів» - www.nihabarnyctvu.org.ua

 

Акредитація:

info@nihabarnyctvu.org

Олена Гула

 

 

Переглядів: 635 | Добавив: serggula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar