Всі новини » 2015 » Лютий » 20 » Двох лікарів засудили за хабарництво
11:23
Двох лікарів засудили за хабарництво

Вироками Октябрського районного суду м. Полтави від 13 лютого цього року засуджено двох лікарів медичних закладів у вчиненні злочинів за ч. 1 ст. 368 КК України одержання хабара. Обох медиків засуджено до штрафу у розмірі 1100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто кожен із них повинен заплатити державі по 18 тисяч 700 гривень, розповів старший прокурор відділу прокуратури області Ярослав Толмачев, повідомили у прес-службі Прокуратури Полтавської області.

Також прокурор додав, що за вироком суду голова лікувально-консультативної комісії Полтавської центральної районної лікарні позбавлена права обіймати посади, пов’язані з виконанням адміністративно-господарських та організаційно-розпорядчих функцій строком на 3 роки, а завідувач хірургічним відділенням 4-ї міської клінічної лікарні Полтави – на 1 рік 6 місяців.

«Під час досудового розслідування лікарі повністю визнали свою вину та ініціювали укладення угод про визнання винуватості, передбачених Кримінальним процесуальним кодексом України, що значно пришвидшило процес притягнення їх до відповідальності», – пояснив Ярослав Толмачев.

19 січня цього року працівники прокуратури спільно зі співробітниками СБУ та органів внутрішніх справ області задокументували факти отримання неправомірної вигоди лікарями одразу двох лікарень.

Обоє медиків отримали гроші від громадян за вирішення питання про продовження 3-ї групи інвалідності. При цьому лікар районної лікарні отримала 5 тисяч гривень, а лікар міської лікарні – 4 тисячі 600 гривень.

Рух «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів» закликає всіх свідомих українців відмовитися від хабарництва та долучитися до Руху, підписавши Декларацію безхабарності.

За матеріалами «Віче»

Переглядів: 713 | Добавив: serggula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar