Всі новини » 2015 » Жовтень » 17 » До Руху «Ні хабарництву!» долучилося понад 3 тисячі українців!
12:20
До Руху «Ні хабарництву!» долучилося понад 3 тисячі українців!

Ми досягли рубіж у з тисячі українців. Чи це багато? Безперечно, що так! Це велика кількість людей, які засвідчили свою чесність, що вони у своєму особистому та професійному житті будуть не давати і не брати хабарів! І це дуже приємно, що в Україні є такі люди! В нас є підстави для хорошого майбутнього!

Нести у суспільству ідею доброчесності ой як нелегко. Нелегко тому що дуже багато людей шукають «як легше» і продовжують давати хабарі.

На жаль, за останніми дослідженнями близько 40 відсотків українців давали хабарі цього року. Але на щастя – таких людей меншість.

І ми Рухом «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів» також переконані, що доброчесних людей в Україні набагато більше, аніж тих, хто вирішує свої справи корупційним, незаконним шляхом. Ми багато зустрічаємося із різноманітними людьми, допомагаємо протидіяти хабарництву на побутовому рівні, ділимося досвідом як, все ж така, жити в Україні без хабарів, і що це можливо!

Ми продовжуємо переконувати українців в одному, що «реальна зміна України починається саме від вас, а не від Порошенка, Яценюка, чи Гройсмана…»! Саме ми є творцями свого щастя! І наскільки швидко ми це зрозуміємо, наскільки швидко ми почнемо поступати правильно – настільки і швидко наша країна стане цивілізованою та заможною!

Закликаємо Вас, дорогі друзі не бути байдужими, не іти на компроміс із хабарною системою! Давайте будемо продовжувати Революцію Гідності в наших розумах і вчинках! Долучайтесь до Руху «Ні хабарництву!», підписавши нашу Декларацію та будемо будувати нашу чудову, квітучу, доброчесну Україну!

І тоді з гідністю зможемо сказати «Слава Україні» з відповіддю: «Героям слава», а герої сьогодні це ті, хто не дають і не беруть хабарів! Пам’ятаймо про це і про тих хлопців, які помирали за нас, за нашу кращу Україну на Майдані!

 

Голова Руху «Ні хабарництву!»

Сергій Гула

Переглядів: 649 | Добавив: serggula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar